Zwężka betonowa

Zwężka betonowa stanowi zakończenie studni. To element redukujący jej średnicę do średnicy włazu. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania konstrukcji. Wybierając zwężkę betonową należy zwrócić uwagę nie tylko na wymiary komponentu, ale przede wszystkim jakość jego wykonania. Zwężka betonowa powinna być wykonana z wysokogatunkowego surowca, który zapewnia trwałość i szczelność, jednocześnie stanowiąc solidną podporę dla włazu. Takie zwężki mamy w swojej ofercie, na którą składają się wszystkie komponenty betonowe do budowy studni.

Komponenty studni betonowej

Studnia betonowa to rozwiązanie chętnie wybierane przez inwestorów. Przemawia za tym funkcjonalność konstrukcji oraz koszty jej wykonania. Dodatkowym atutem studni betonowej jest jej trwałość i wysoka odporność na wpływ czynników degradujących – mechanicznych i pochodzenia biologicznego.

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów dostarczamy wszystkie komponenty niezbędne podczas budowy studni, w tym dennice, kręgi, pierścienie, zwężki betonowe oraz włazy żeliwne. Komponenty oferujemy w standardowych wymiarach, jednocześnie zapewniając możliwość wykonania elementów na dowolny wymiar, co pozwala na realizację konstrukcji o dowolnym przeznaczeniu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy cenionym dostawcą komponentów betonowych. Wykonujemy je z użyciem surowca własnej produkcji, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych wyrobów. To, co nas wyróżnia to bogaty asortyment, dzięki któremu Klient może pod przysłowiowym jednym dachem zamówić wszystkie elementy niezbędne do realizacji danego projektu. Obok wysokiej jakości wyrobów zapewniamy również transport HDS.

Decydując się na współpracę z nami zyskujecie Państwo:

  • fachowe doradztwo w zakresie doboru komponentów i prefabrykatów,
  • wysokiej jakości komponenty,
  • zwężki betonowe w różnych wymiarach,
  • indywidualne podejście do realizacji zamówienia,
  • możliwość realizacji zamówień wysokonakładowych,
  • dostęp do profesjonalnych usług transportowych,
  • krótki czas realizacji zamówienia.

Klientów planujących wykonanie studni zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W ofercie posiadamy szeroki wybór komponentów dedykowanych do konstrukcji studni i studzienek różnego przeznaczenia. Zwężka betonowa to  komponent, który dostarczamy w standardowych wymiarach, jak i wymiarach odpowiadających indywidualnemu zapotrzebowaniu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.