Płyty ażurowe betonowe

Płyty ażurowe betonowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem inwestorów. Z ich zalet w budowie dróg i aranżacji przestrzeni korzystają osoby prywatne, przedsiębiorstwa i instytucje. Płyty ażurowe służą jako ekologiczne nawierzchnie do budowy dróg dla pojazdów mechanicznych. Stosuje się je w szczególności przy budowie parkingów i podjazdów dla samochodów osobowych. Ten sam materiał z powodzeniem jest wykorzystywany do brukowania alejek w ogrodach, parkach i na działkach rekreacyjnych. Swoją popularność płyty ażurowe zawdzięczają wysokiej wodoprzepuszczalności, która pozwala na bezpośrednie odprowadzanie wody opadowej do gruntu. To szczególnie ważne, zwłaszcza na terenach wysoko zurbanizowanych.

Kostka brukowa ażurowa

Kostka brukowa ażurowa to popularny produkt, który oferujemy w kilku wariantach. Dostępny jest m.in. typ krata 60x40x10 oraz płyty ażurowe 90x60x10. To pozwala na bezkompromisowy dobór komponentów do realizacji bardziej i mniej standardowych projektów, przy jednoczesnym zapewnieniu pożądanej nośności nawierzchni.

Dzięki otworom kostka brukowa ażurowa pozwala tworzyć oryginalne zestawy dekoracyjne, dlatego też jej zastosowanie w małej architekturze wykracza daleko poza układanie ścieżek. Kostka i płyty ażurowe są wykorzystywane do wzmacniania terenu, budowy rabat kwiatowych oraz różnego typu instalacji. Oferowane komponenty świetnie sprawdzają się również podczas budowy ekologicznego i trwałego tarasu.

Płyty ażurowe – Łódź

Płyty ażurowe oferujemy na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. Klienci, którzy zdecydują się na wybór naszego asortymentu mogą liczyć na:

  • fachowe doradztwo w zakresie doboru komponentów,
  • szeroką ofertę płyt ażurowych i kostki brukowej ażurowej dedykowanych do różnych zastosowań,
  • indywidualne podejście do realizacji zamówienia,
  • możliwość realizacji zamówienia niezależnie od nakładu,
  • dostęp do transportu HDF (zamówione płyty ażurowe betonowe dostarczamy transportem własnym),
  • krótki czas realizacji zamówienia z możliwością przygotowania produktu na wymiar.

Kostka brukowa ażurowa i płyty ażurowe betonowe produkujemy z wykorzystaniem własnego surowca. To daje nam pewność trwałości oferowanych wyrobów oraz możliwość efektywnej realizacji zamówień niezależnie od nakładu. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Dostarczamy płyty ażurowe do aranżacji przestrzeni rekreacyjnych, budowy dróg i podjazdów. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.