Transport HDS

Transport HDS pozwala na bezpieczny załadunek, przewóz i rozładunek ciężkich ładunków. Najczęściej usługi HDS są wykorzystywane podczas transportu materiałów budowlanych i elementów konstrukcyjnych stalowych i żelbetonowych. Hydrauliczne dźwigi samochodowe oferują duży zasięg. Dzięki swoim gabarytom z powodzeniem docierają do lokalizacji, w których niemożliwy byłby rozładunek przy pomocy tradycyjnego dźwigu. Dodatkowym atutem transportu HDS jest ergonomia realizowanych działań, co w sposób bezpośredni przekłada się na parametry, takie jak czas realizacji usługi oraz jej koszt.

Transport HDS – Co oferujemy?

Jako producent elementów żelbetonowych staramy się dostarczać Klientom kompleksowe usługi. Jedną z nich jest profesjonalny transport HDS, który oferujemy nabywcom produkowanych przez nas komponentów oraz klientom poszukującym sprawdzonej firmy transportowej. Dysponując własną flotą pojazdów możemy realizować szeroki zakres usług transportowych, dlatego nie ograniczamy się wyłącznie do transportu produktów własnych betoniarni. W razie potrzeby możemy przewieź ciężkie ładunki lub inne elementy konstrukcyjne od dostawców, którzy nie świadczą usług transportowych.

Dlaczego my?

Jesteśmy rzetelnym i doświadczonym partnerem w biznesie. Posiadamy niezbędne zaplecze sprzętowe i kompetencje, co pozwala nam:

  • trafnie identyfikować potrzeby klientów,
  • dostarczać usługi dostosowane do aktualnych standardów,
  • szybko i sprawnie realizować zadania transportowe,
  • zapewniać wysoką jakość w konkurencyjnej cenie.

Obok usług standardowych oferujemy również możliwość realizacji usług nietypowych. Na przestrzeni  wieloletniej działalności marki zrealizowaliśmy szereg tego typu usług, tym samym odpowiadając na potrzeby klientów reprezentujących różne branże i dziedziny przemysłu.

Transport HDS – Łódź

Usługi transportu HDS realizujemy na terenie miasta Łódź i okolicy. Oferujemy zarówno transport komponentów zamówionych w naszej betoniarni, jak i realizację innych usług transportowych z wykorzystaniem hydraulicznego dźwigu samochodowego. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami o wysokim udźwigu. To przekłada się na wydajność usług transportowych i ich korzystną cenę.

Transport HDS to usługa, którą świadczymy na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych z województwa łódzkiego. Zapewniamy dowóz na miejsce budowy/montażu oraz bezpieczny rozładunek komponentów. Nasze samochody są obsługiwane przez kierowców posiadających stosowne uprawnienia oraz doświadczenie w transporcie ciężkich ładunków. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.