Pokrywa studni

Pokrywa studni

właz żeliwnyKażda studnia składa się z kręgu oraz dodatkowych elementów zabezpieczających, takich jak pokrywa betonowa i pierścień dystansowy. W zależności od projektu, pokrywa studni może być wykonana z materiałów żeliwnych lub cementowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór prefabrykatów do budowy instalacji wodno- kanalizacyjnych, o dowolnych wymiarach. Wielu naszych klientów nie wie, że pokrywa szamba musi być większa od kręgu, dlatego jako doświadczony producent oferujemy fachowe doradztwo we wszystkich kwestiach związanych z budową studni. Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie miasta Łódź, tam również odbywa się produkcja wyrobów betonowych.

POKRYWA NA SZAMBO

Wszelkiego rodzaju pokrywy zabezpieczające miejsca, w których znajdują się studnia, bądź szambo mają bardzo ważne zadanie. Przede wszystkim zabezpieczają przed nieszczęśliwym wypadkiem, jednocześnie chroniąc przed intruzami. W naszej ofercie znajdują się pokrywy z dodatkowymi zabezpieczeniami. Każda pokrywa na szambo została wyposażona w zamknięcie na klucz, dzięki czemu mamy pewność, że zbiornik nie zostanie otwarty przez osobę niepowołaną. Jako producent pokryw wciąż się rozwijamy, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa różnorodną gamę kolorystyczną pokryw na szamba, które można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Właz żeliwny czy betonowy?

W zależności od przeznaczenia i parametrów, pokrywa szamba może być wykonana z betonu lub ciężkiego żeliwa. Właz żeliwny najczęściej znajduje zastosowanie w przypadku studzienek kanalizacyjnych i wykazuje się dużą odpornością na pęknięcia. Pokrywa na studnię wykonana jest zazwyczaj z betonu i może dodatkowo posiadać otwór, w zależności od potrzeb klienta. Bez względu na to, na jaki wariant się Państwo zdecydują, wyprodukowana pokrywa studni będzie miała odpowiednią średnicę i grubość.

Dlaczego my?

Jako producent jesteśmy w stanie dopasować właściwości produkowanych prefabrykatów do wymiarów studni czy szamba. Wykonana przez nas pokrywa betonowa czy właz żeliwny, będzie idealnie dopasowany do średnicy pierścienia. Decydując się na współpracę z naszą betoniarnią otrzymacie Państwo:

  • fachowe doradztwo, aby pokrywa studni spełniała określone wymagania
  • najwyższą jakość wyprodukowanych prefabrykatów, dzięki czemu właz betonowy będzie trwały
  • atrakcyjne ceny usług, gdyż jako niezależny producent nie korzystamy z oferty pośredników
  • indywidualne podejście, dlatego pokrywa na studnię lub właz żeliwny może być wykonany nawet w niestandardowych wymiarach

Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia oraz możliwości produkcji dużych nakładów elementów betonowych, zapraszamy do współpracy.