Pierścienie dystansowe

Kręgi betonowe- Łódź

pierścienie dystansoweDo budowy studni niezbędne są kregi  betonowe o określonych parametrach technicznych. Wykorzystuje się je także jako element konstrukcyjny studzienek kanalizacyjnych czy szamba. Są to wykonane z betonu lub żelbetu rury o zróżnicowanej średnicy, przez które przepływa woda lub ścieki.  Nasza betoniarnia dysponuje nowocześnie wyposażonym zapleczem produkcyjnym, umożliwiającym wykonywanie prefabrykatów według określonej specyfikacji. Główną domeną działalności naszej firmy jest zapewnienie najwyższej jakości, dzięki czemu kręgi  betonowe wykonane są z materiałów gwarantujących trwałość i szczelność. Swoje usługi świadczymy na terenie miasta Łódź oraz jego okolicach.

Pokrywy żelbetonowe

Aby studnia była odporna na działanie czynników zewnętrznych oraz należycie spełniała swoją funkcję, niezbędne są pokrywy żelbetonowe. Posiadają one właściwości amortyzujące, pozwalają na dowolną regulację konta nachylenia, a dodatkowo chronią studnię przed mrozem. Żeby spełniły swoją rolę, wykonuje się je najczęściej z żelbetonu o wysokiej trwałości. Pokrywy żelbetonowe naszej produkcji są idealnie dopasowane do średnicy kręgów betonowych, co zapewnia odpowiednie właściwości izolacyjne.

Dlaczego warto nas wybrać?

Ze względu na to, że sami produkujemy pierścienie betonowe i dystansowe, jesteśmy w stanie wykonać je nawet według niestandardowej specyfikacji. Nasi klienci często potrzebują kręgów o nietypowych wymiarach, co nie jest dla nas przeszkodą w ich wyprodukowaniu. Dodatkowo robimy również pokrywy i włazy żeliwne. Bazujemy na wysokiej jakości materiałach, dzięki czemu pierścienie dystansowe i kręgi betonowe cechuje niezawodność i trwałość. Spośród innych firm wyróżnia nas:

  • atrakcyjna oferta cenowa
  • szeroki wybór prefabrykatów
  • fachowe doradztwo i wykonawstwo
  • indywidualne podejście
  • pierścienie betonowe i dystansowe najwyższej jakości

Jako że od wielu lat prowadzimy betoniarnię, nasi klienci mogą u nas zrealizować zamówienie na duże ilości prefabrykatów. Pracujemy szybko z jednoczesną dbałością o każdy szczegół produkowanego elementu. W razie pytań chętnie doradzimy i podpowiemy, jakie rozwiązanie sprawdzi się w określonej sytuacji.