Pierścienie dystansowe

Pierścienie betonowe- Łódź

pierścienie dystansoweDo budowy studni niezbędne są pierścienie betonowe o określonych parametrach technicznych. Wykorzystuje się je także jako element konstrukcyjny studzienek kanalizacyjnych czy szamba. Są to wykonane z betonu lub żelbetu rury o zróżnicowanej średnicy, przez które przepływa woda lub ścieki.  Nasza betoniarnia dysponuje nowocześnie wyposażonym zapleczem produkcyjnym, umożliwiającym wykonywanie prefabrykatów według określonej specyfikacji. Główną domeną działalności naszej firmy jest zapewnienie najwyższej jakości, dzięki czemu pierścienie dystansowe do budowy studni betonowej wykonane są z materiałów gwarantujących trwałość i szczelność. Swoje usługi świadczymy na terenie miasta Łódź oraz jego okolicach.

Klientom dostarczamy m.in.:

Pierścień betonowy do studni

Pierścień wyrównawczy dystansowy do studni to komponent służący do dokładnego wyrównania zaprojektowanej studni do rzędnej włazu. Pierścienie dystansowe tradycyjnie łączy się z pokrywą lub zwężką przy pomocy zaprawy. To zapewnia solidne i wytrzymałe połączenie umożliwiające praktycznie bezobsługową eksploatację studni w długiej perspektywie czasu.

Jako betoniarnia specjalizujemy się w produkcji pierścieni wyrównawczych betonowych. Pierścień wyrównawczy betonowy stanowi solidną alternatywę dla komponentów z tworzyw sztucznych. Jest od nich tańszy i bardziej wytrzymały. Co ważne, podobnie jak pierścienie dystansowe z tworzywa pierścień wyrównawczy dystansowy do studni betonowej może być wykonany w różnej wysokości. Szeroki zakres wysokości pierścieni betonowych pozwala na precyzyjną regulację wysokości włazu, a co za tym idzie wysoki komfort i bezpieczeństwo korzystania ze studni.

Komponenty pierścieni betonowych

Aby studnia była odporna na działanie czynników zewnętrznych oraz należycie spełniała swoją funkcję, niezbędne są pokrywy żelbetonowe. Posiadają one właściwości amortyzujące, pozwalają na dowolną regulację konta nachylenia, a dodatkowo chronią studnię przed mrozem. Żeby spełniły swoją rolę, wykonuje się je najczęściej z żelbetonu o wysokiej trwałości. Pokrywy żelbetonowe naszej produkcji są idealnie dopasowane do średnicy pierścieni wyrównawczych, co zapewnia odpowiednie właściwości izolacyjne.

Jako producent komponentów betonowych dostarczamy kompleksowe rozwiązania umożliwiające wykonanie studni betonowej zgodnie z dowolnym projektem. Oferowane pokrywy żelbetowe pod względem wymiarów odpowiadają dostępnym w naszym asortymencie pierścieniom betonowym oraz dystansowym do studni betonowych.

Dlaczego warto nas wybrać?

Ze względu na to, że sami produkujemy pierścienie betonowe i dystansowe, jesteśmy w stanie wykonać je nawet według niestandardowej specyfikacji. Nasi klienci często potrzebują pierścieni o nietypowych wymiarach, co nie jest dla nas przeszkodą w ich wyprodukowaniu. Dodatkowo robimy również pokrywy i włazy żeliwne. Bazujemy na wysokiej jakości materiałach, dzięki czemu pierścienie dystansowe i kręgi betonowe cechuje niezawodność i trwałość. Spośród innych firm wyróżnia nas:

  • atrakcyjna oferta cenowa
  • szeroki wybór prefabrykatów
  • fachowe doradztwo i wykonawstwo
  • indywidualne podejście
  • pierścienie betonowe i dystansowe najwyższej jakości

Zapewniamy kompletny asortyment komponentów niezbędnych do budowy studni betonowej. Korzystając z naszej oferty możesz zamówić wszystkie niezbędne elementy pod przysłowiowym jednym dachem. To jednak nie koniec. Jako że od wielu lat prowadzimy betoniarnię, nasi klienci mogą u nas zrealizować zamówienie na duże ilości prefabrykatów. Pracujemy szybko z jednoczesną dbałością o każdy szczegół produkowanego elementu. W razie pytań chętnie doradzimy i podpowiemy, jakie rozwiązanie sprawdzi się w określonej sytuacji.