Studzienki kanalizacyjne

Pośród szerokiej gamy wyrobów betonowych oferujemy Państwu także studnie kanalizacyjne oraz studzienki wodomierzowe. To produkty najwyższej klasy, które sprawdzą się idealnie we wszelkiego rodzaju konstrukcjach hydrotechnicznych. Jesteśmy uznaną na rynku firmą o ponad 25-letnim doświadczeniu, dzięki czemu nasze studnie wodomierzowe i kanalizacyjne wyróżnia zarówno przystępna cena, jak i doskonała jakość.

Studzienki kanalizacyjne stanowią nieodłączny element codzienności. Są częścią zarówno przydomowych systemów wodnych, jak i ogromnych systemów kanalizacji. Tym, co jest szczególnie ważne przy wyborze i montażu studzienek, jest ich jakość. Trwałość i niezawodność instalacji w dużej mierze zależy bowiem od precyzji, z jaką została wykonana studzienka kanalizacyjna. Istotna jest zarówno technika produkcji, jak i rodzaj użytego surowca. Wszystko to sprawia, że niezawodne studzienki kanalizacyjne produkowane są przez doświadczonych producentów, mogących nazywać się ekspertami branży. Nasza firma z pewnością do nich należy, dlatego każda wyprodukowana przez nas studzienka kanalizacyjna, a także studzienka wodomierzowa zachwyca najwyższą jakością.

Studzienka deszczowa

Studzienka deszczowa zapewnia bezpieczeństwo posesji, jednocześnie umożliwiając efektywne zagospodarowanie wody deszczowej. Studzienka deszczowa betonowa została zaprojektowana i wykonana z myślą o obiektach mieszkalnych i użytkowych. Produkt przyjmuje nadmiar wody opadowej i ułatwia jej odprowadzenie do gleby, kanalizacji lub zbiornika na deszczówkę.

Studzienka deszczowa betonowa została wykonana z wysokiej klasy materiału. To zapewnia jej szczelność i trwałość w długiej perspektywie czasu. Produkt rekomendujemy najbardziej wymagającym Klientom, którzy cenią jakość i jednocześnie poszukują wyrobów w atrakcyjnej cenie.

Studzienka ściekowa

Jednym z elementów układu kanalizacyjnego jest studzienka ściekowa. Studzienka ściekowa znajduje zastosowanie w zewnętrznych usługach kanalizacji. Jej zadaniem jest przyjmowanie zanieczyszczonego medium, które następnie przekazywane jest do instalacji w celu oczyszczenia.

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby inwestorów oferujemy wysokiej jakości studzienki ściekowe:

 • studzienki przelotowe,
 • studzienki zbiorcze,
 • studzienki z dolotem.

Wszystkie oferowane komponenty wykonujemy z wysokiej jakości betonu, którego jesteśmy producentem. To daje nam pewność trwałości i szczelności elementów betonowych wykorzystywanych w konstrukcjach naszych studzienek deszczowych i ściekowych, a także produktów scharakteryzowanych poniżej.

Studnia wodomierzowa betonowa

W Naszej ofercie znajdą Państwo studnie wodomierzowe betonowe, które wykonane są z najwyższej jakości produktów. Duży wybór studni, pozwoli na odpowiedni wybór, dostosowany do potrzeb klienta. Jako, że studnie narażone są na czynniki zewnętrzne, dbamy o to, aby zachowały odporność na korozję. Oferta studni wodomierzowej betonowej skierowana jest do właścicieli działek, na których znajdują się domki jednorodzinne oraz większych obiektów.

Studnie wodomierzowe i kanalizacyjne najwyższej jakości – Łódź

W katalogu oferowanych przez nas produktów czekają na Państwa studnie wodomierzowe oraz kanalizacyjne o różnorodnych parametrach. Szeroki wybór produktów pozwala na tworzenie zarówno niewielkich, przydomowych instalacji, jak i systemów w skali przemysłowej.

Oferujemy studnie kanalizacyjne i wodomierzowe:

 • w szerokiej gamie średnic,
 • o szerokiej rozpiętości wysokości,
 • wykonane z najwyższej jakości betonu, w oparciu o sprawdzone i nowoczesne techniki produkcji,
 • dostosowane do różnorodnych zastosowań i typów instalacji.

Studnia wodomierzowa i jej zalety

- ochrona przed czynnikami panującymi w środowisku zewnętrznym

- wytrzymała

- prosty montaż studni

- szczelność

Jeśli pośród oferowanych przez nas rozmiarów nie znajdzie się studzienka kanalizacyjna dopasowana do Państwa potrzeb – prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi doradcami, którzy wskażą odpowiednie rozwiązanie.

Dlaczego warto zainwestować w nasze studzienki kanalizacyjne?

Jako producent wyrobów z betonu działający na rynku od ponad 25 lat, naszym Klientom oferujemy najwyższą jakość produktów połączoną z atrakcyjnymi stawkami. Gdy chodzi o produkty takie jak studnia wodomierzowa czy studnie kanalizacyjne, cena w naszym katalogu zawsze pozytywnie Państwa zaskoczy – podobnie jak jakość. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o inne elementy z naszej oferty płoty i krawężniki betonowe czy płyty lub kostkę brukową.

Każda studzienka wodomierzowa i kanalizacyjna z oferty firmy BETONIARSTWO Stanisław Kubus to:

 • niezawodna betonowa konstrukcja – odporna na uszkodzenia mechaniczne, szczelna i doskonale radząca sobie w różnorodnych warunkach atmosferycznych,
 • precyzja produkcji – dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i korzystamy z niemieckich sprawdzonych technologii, które gwarantują powtarzalność i niezawodność oferowanych studzienek betonowych,
 • produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta – kupują Państwo od producenta: wystarczy kontakt, by zamówić rozwiązanie szyte na miarę,
 • dobra cena i jeszcze lepsza jakość – zapewniamy niezwykle konkurencyjne warunki współpracy.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przedstawią szczegóły oferty i pomogą dobrać odpowiedni produkt. Obszar naszej działalności obejmuje miasto Łódź oraz teren województwa łódzkiego.

[/mp_span] [/mp_row]