Przepusty betonowe


przepusty betonoweW ofercie naszej firmy czekają na Państwa m.in. wysokiej jakości przepusty betonowe. To elementy, które wyglądem przypominają duże betonowe rury.

 

Betonowe przepusty mają szereg zastosowań - przede wszystkim związanych z hydrotechniką, m.in. budową zapór wodnych, wszelkiego typu kanałów melioracyjnych. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych korytek ściekowych.

 

Ponadto polecane są do odprowadzania wody w groblach, czy też wałach przeciwpowodziowych i innych tego typu konstrukcjach.

 

Przepusty betonowe wyróżniają się:

 

 

  • konstrukcją odporną na zróżnicowane warunki atmosferyczne – począwszy od wilgoci, przez mróz, aż po wysokie temperatury; produkujemy je z wysokiej klasy betonu, co gwarantuje niezawodną pracę przez lata;
  • wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne;
  • łatwością montażu i wysoką szczelnością – można zaufać ich jakości.

 

BETONIARSTWO Stanisław Kubus swoim Klientom oferuje przepusty betonowe:

 

  • w szerokim zakresie rozmiarów – zapewniamy bogatą gamę średnic dopasowanych do różnorodnych celów budowlanych,
  • wykonane w oparciu o sprawdzone i niezawodne procedury produkcyjne – to najlepsza gwarancja powtarzalności kształtów i rozmiarów,
  • łączące niezawodną jakość z konkurencyjną ceną – gwarantujemy uczciwe stawki, adekwatne do klasy oferowanych betonowych elementów.

 

Jesteśmy firmą mającą ponad 25 lat doświadczenia w branży betonowej. Mogą nam Państwo zaufać – zrealizujemy nawet największe zamówienie na przepusty z betonu: terminowo i profesjonalnie.

 

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, wystarczy się skontaktować z naszymi doradcami. Zapraszamy do współpracy!

KONTAKT

 

BETONIARSTWO
Sławomir Kubus

 

95-100 Zgierz
Emilia ul. Zgierska 76

 

E-mail: slawekkubus@wp.pl

 

Tel./fax: (42) 717 00 92
Tel. kom.: 508 351 325

 

 

 

 

 

 

Czynne codziennie 700 - 1700
Sobota 700 - 1300