Pokrywa studni

Pokrywa studni

właz żeliwnyKażda studnia składa się z kręgu oraz dodatkowych elementów zabezpieczających, takich jak pokrywa betonowa i pierścień dystansowy. W zależności od projektu, pokrywa studni może być wykonana z materiałów żeliwnych lub cementowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór prefabrykatów do budowy instalacji wodno- kanalizacyjnych, o dowolnych wymiarach. Wielu naszych klientów nie wie, że pokrywa szamba musi być większa od kręgu, dlatego jako doświadczony producent oferujemy fachowe doradztwo we wszystkich kwestiach związanych z budową studni. Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie miasta Łódź, tam również odbywa się produkcja wyrobów betonowych.

Właz żeliwny czy betonowy?

W zależności od przeznaczenia i parametrów, pokrywa szamba może być wykonana z betonu lub ciężkiego żeliwa. Właz żeliwny najczęściej znajduje zastosowanie w przypadku studzienek kanalizacyjnych i wykazuje się dużą odpornością na pęknięcia. Pokrywa na studnię wykonana jest zazwyczaj z betonu i może dodatkowo posiadać otwór, w zależności od potrzeb klienta. Bez względu na to, na jaki wariant się Państwo zdecydują, wyprodukowana pokrywa studni będzie miała odpowiednią średnicę i grubość.

Dlaczego my?

Jako producent jesteśmy w stanie dopasować właściwości produkowanych prefabrykatów do wymiarów studni czy szamba. Wykonana przez nas pokrywa betonowa czy właz żeliwny, będzie idealnie dopasowany do średnicy pierścienia. Decydując się na współpracę z naszą betoniarnią otrzymacie Państwo:

  • fachowe doradztwo, aby pokrywa studni spełniała określone wymagania
  • najwyższą jakość wyprodukowanych prefabrykatów, dzięki czemu właz betonowy będzie trwały
  • atrakcyjne ceny usług, gdyż jako niezależny producent nie korzystamy z oferty pośredników
  • indywidualne podejście, dlatego pokrywa na studnię lub właz żeliwny może być wykonany nawet w niestandardowych wymiarach

Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia oraz możliwości produkcji dużych nakładów elementów betonowych, zapraszamy do współpracy.